Supranatural Fans
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum dedicat lumii pline de supranatural si sf! This is your life. Make It ROCK!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Parteneri
Sa discutam... Bycris10
Ultimele subiecte
» Zeita Hebe
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:57 pm Scris de Alexandra.

» Selene
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:56 pm Scris de Alexandra.

» Maia
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:56 pm Scris de Alexandra.

» Leto
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:55 pm Scris de Alexandra.

» Zeita Hestia
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:52 pm Scris de Alexandra.

» Zeul Hades
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:50 pm Scris de Alexandra.

» Zeul Dionysos
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:48 pm Scris de Alexandra.

» Zeul Ares
Sa discutam... I_icon_minitimeVin Iun 01, 2012 7:45 pm Scris de Alexandra.

» De ce sa va inscrieti pe forum?
Sa discutam... I_icon_minitimeDum Mai 20, 2012 11:43 am Scris de roxiroxgirl

Ceas



Distribuiţi | 
 

 Sa discutam...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Katherine
Katherine
Admin
Admin

Mesaje : 6272
Data de inscriere : 13/07/2011
Varsta : 31
Localizare : intr-o lume sf

Sa discutam... Empty
MesajSubiect: Sa discutam...   Sa discutam... I_icon_minitimeMar Dec 13, 2011 1:34 am

Aici vom povesti in fiecare zi ce peripeti facem la scola. lool
Sus In jos
https://supranaturalfans.forumgratuit.ro
Alexandra.
Alexandra.
Admin
Admin

Mesaje : 5159
Data de inscriere : 17/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Calarasi

Sa discutam... Empty
MesajSubiect: Re: Sa discutam...   Sa discutam... I_icon_minitimeSam Dec 17, 2011 8:43 pm

Pai eu am o clasa de nebuni si e clar cate lucruri amuzante facem noi la ore si totusi nu mi le amintesc pe toate dar o sale scriu pe cele pe care mi le amintesc.
Intr-o zi eram la ora de franceza si trebuiam sa citim un text si citeste un coleg si in loc de clique a ciclu.
Eram la ora de fizica si stateam ca diriga era la calculator si Madalin un coleg care e cam crazy de felul lui se dadea cu scaunu in fata si in spate(mentionez ca scaunu nu avea spatar),el statea intre doua banci de o persoana si banca si spatele lui era data mai in spate si cand s-a dat pe spate cu scaunu si sa se prinda de banca nu a a avut cum si a cazut cu tot cu scaun si un alt coleg al nostru George la intrebat:"-Ce faci Madaline ai gasit bani pe jos?"
Eram tot la ora de fizica si Madalin cu Dan colegul meu de banca si alti baieti vorbeau de care au mustata mai mare si Madalin zice:"-eu o am mai mare"zicand mai tare si s-a inteles ca are altceva mai mare.
Sau o data eram la geografie si dupa ce am terminat ora noi sa iesim repede fiind ultima ora da deschide usa cand se deschide nu s-a mai deschis usa deloc si a trebuit sa sarim toti pe geam si faza tare profa de geografie era pe tocuri si avea si fusta si nu putea sa sare geamu si sa chinut pana a reusit si noi toti eram pe jos de ras.
Sus In jos
Amy_Black
Amy_Black
Admin
Admin

Mesaje : 3067
Data de inscriere : 07/08/2011
Varsta : 26
Localizare : "Mystic Forks"

Sa discutam... Empty
MesajSubiect: Re: Sa discutam...   Sa discutam... I_icon_minitimeDum Dec 18, 2011 9:55 am

Apoi nu ma apuc sa povestesc de prin 18 ca ma apuca noaptea la ce nebunii avem. Da` cea mai tare faza o fost vineri cand o aruncat cu lapte jos si o nimerit-o pe directoare
Sus In jos

Continut sponsorizat



Sa discutam... Empty
MesajSubiect: Re: Sa discutam...   Sa discutam... I_icon_minitime

Sus In jos
 

Sa discutam...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Supranatural Fans :: Discutii si Distractii! :: Zona Libera :: Scoala-